Metoda Cesta podle Brandon Bays a Reiki

Petra Šťastná

Jihlava
+420 737 909 562
petra1cesta@gmail.com

Reiki

Co je to Reiki?

Reiki je starodávná léčitelská metoda znovu objevená japonským doktorem Mikao Usui na počátku dvacátého století. Reiki energie je jemná a uklidňující a zároveň velice mocná a hluboce léčivá.

Slovo Reiki se překládá jako „vesmírná životní energie".

Reiki uvolňuje a snižuje stres, a tím podporuje přirozenou schopnost těla se uzdravit. To posiluje imunitní systém a pomáhá vyléčit i předcházet nemocem.

Reiki vyrovnává energie v těle a kolem těla, detoxifikuje tělo a ulevuje od bolesti.

Reiki může odblokovat a uvolnit potlačené emoce, a tak přispívá k naší emocionální a mentální vyrovnanosti stejně jako podporuje uzdravení na fyzické úrovni.

Reiki podporuje kreativitu a může pomoci s jakýmkoli životním problémem, jako jsou problémy ve vztazích, problém s váhou nebo potíže v práci.

 

Komu může Reiki prospět?

Reiki výborně doplňuje jakýkoli jiný alopatický nebo alternativní způsob léčby a je vhodná pro každého – od miminek a dětí po dospělé i starší občany –  kromě lidí, kteří mají kardiostimulátor.

Pokud se chystáte na operaci, může být pro vás prospěšné alespoň jedno Reiki léčení před a několik po vaší operaci, protože vám to může pomoci se rychleji po operaci zotavit.

Pravidelná Reiki léčení jsou dobrá pro kohokoli, kdo si přeje posílit imunitu, včetně těhotných žen a jejich miminek.

 

Jak probíhá Reiki léčení?

Během Reiki léčení zůstává klient oblečený. Jediné, co musíte učinit je pohodlně si lehnout nebo se posadit a uvolnit se.

Léčitelka pokládá ruce v různých polohách na nebo v těsné blízkosti vašeho těla. Reiki energie proudí skrz léčitelku a vyrovnává energie ve vašem těla i kolem těla. Vy přitom můžete pocítit hluboký pocit klidu, uvolnění, teplo, jemné mravenčení a nebo někdy nemusíte cítit vůbec nic.

Jedna schůzka obvykle trvá kolem 60 minut.

 

Kontaktujte mě a domluvte si schůzku.

Pro informace o cenách klikněte zde.