Metoda Cesta podle Brandon Bays a Reiki

Petra Šťastná

Jihlava
+420 737 909 562
petra1cesta@gmail.com

Metoda Cesta

Co je to Metoda Cesta?

Metoda Cesta je život transformující léčitelská metoda vyvinutá v roce 1992, když se její zakladatelka, Brandon Bays, sama vyléčila z nádoru o velikosti basketbalového míče, a to bez jakýchkoli léků či operace.

Tato metoda se zakládá na vědeckém objevu toho, jak je růst buněk v lidském těle ovlivněn emocemi.

Vědci zjistili, že když cítíme silnou emoci, náš mozek na to reaguje tím, že vyšle "vzkaz" v podobě chemické látky do buněčných receptorů na určité místo v těle.

A pokud my tento pocit potlačíme, což všichni často děláme, tato chemická látka se zarazí v těchto buňkách a dané buněčné receptory zablokuje. To může po nějaké době vyvolat buď tělesné onemocnění nebo třeba i duševní a emocionální problémy.

Co je na metodě Cesta tak pozoruhodné, je skutečnost, že může pomoci uzdravit tyto zablokované buněčné receptory tím, že vám umožní uvolnit emoci, která způsobila blok ve vašich buňkách, a tak vymítit toxické látky v těchto buňkách nahromaděné. To podporuje přirozenou schopnost lidského organismu se uzdravit.

Od roku 1992 se metoda Cesta v mnohém ještě více zdokonalila a pomohla ohromné spoustě lidí na celém světě uzdravit se z fyzických nemocí a tělesných vad, alergií, deprese, problémů s plodností, fóbií, ze závislosti na alkoholu či drogách, i z mnohých dalších duševních a emocionálních obtíží. A nejen to. Metoda Cesta umožnila velkému množství lidí úplně změnit svůj život - zlepšit zdraví, finanční situaci i kariéru, zhubnout, vyrovnat se s rozvodem nebo ztrátou blízké osoby, překonat i taková traumata jako jsou znásilnění, fyzické či psychické týrání, a také uzdravit stávající a vytvořit další, nové hluboce uspokojující vztahy s druhými lidmi.

 

Komu může terapie Cesta prospět?

Metoda Cesta je doslova pro každého - pro děti zhruba od pěti let, pro mladistvé i pro dospělé.

Cesta je pro kohokoliv, kdo si přeje uzdravit nebo zlepšit jakýkoli aspekt svého života: tělesné, duševní a emocionální zdraví, vztahy s druhými lidmi, finance nebo kariéru.

Pokud vás zajímá, jestli je metoda Cesta pro vás to pravé, tak vám doporučuji přečíst si knihu Cesta od Brandon Bays, což vám umožní hlouběji této metodě porozumět a pomůže vám to rozhodnout se, zda byste chtěl(a) proces Cesty vyzkoušet.

 

Jak proce Cesty probíhá?

Během jedné schůzky vás provedu procesem řízené meditace a introspekce.

Pohodlně se usadíte a bude vám umožněno se soustředit na konkrétní fyzický nebo emocionální problém v útulném a bezpečném prostředí.

Proces Cesty vám zpřístupní tzv. buněčnou vzpomínku, která je v jádru vašich obtíží nebo nemoci a pomůže vám se lehce a účinně zbavit vší bolesti, všech nevyřčených emocí a dalších bloků, které jsou s daným problémem spojeny.

To vám umožní odpustit.

Odpuštění uvolní z buněk toxické látky, které způsobily dané onemocnění nebo problém, což spustí proces přirozeného uzdravování na buněčné úrovni. To potom může vést k uzdravení na všech úrovních - tělesné, duševní i emocionální.

To, jak dlouho jeden proces Cesty trvá, záleží na samotném klientovi a na obtížích se kterými se potřebuje vypořádat. Každý proces trvá tak dlouho, jak je potřeba - tj. až dokud se klient úplně nezbaví daného problému. Průměrně může jedno sezení trvat tak asi dvě a půl až tři hodiny.

Proces je možné provést buď osobně nebo přes Skype.

 

Chcete-li zjitit víc o tom, jak Cesta pomáhá lidem na celém světě, klikněte na následující odkazy a podívejte se na tato videa:

The Journey - Cesta - část 1

The Journey - Cesta - část 2

 

 Kolik procesů potřebuji?

Přestože vyjímečně stačí jen jediný proces, většinou jsou potřeba alespoň tři i více proceců. Obecně platí, že čím vážnější nemocí nebo problémem trpíte, tím bude nejspíš potřeba více procesů. Terapie Cesta často pomůže už po jednom nebo jen po několika procesech.

 

Kontaktujte mě a domluvte si schůzku.

Pro informace o Cestě pro děti klikněte zde.

Pro informace o cenách klikněte zde.