Metoda Cesta podle Brandon Bays a Reiki

Petra Šťastná

Jihlava
+420 737 909 562
petra1cesta@gmail.com

Děkuji za vaši důvěru a za to, že jste se rozhodli se mnou pracovat a udravit svůj život.


Reference

Chtěla jsem vám poděkovat za čas věnovaný dceři. Po terapii byla veselá, uvolněná, večer i začala komunikovat se sestrou, byl to balzám po posledních týdnech a měsíciíh nepohody. Terapie Cesta přinesla přesně to, co jsem v hloubi duše čekala, ale v co jsem se skoro ani neodvážila věřit. Ještě jednou velké díky.

Andrea ČR

 

Knihu Cesta od B. Bays jsem četla, ale nedovedla jsem si představit, že bych procesem sama prošla, i když jsem stále uvnitř s různou intenzitou cítila dlouhá léta nevyřešenou otázku. Jako racionálně založená padesátiletá osoba jsem v sobě stále měla pochybnosti o tom, k čemu to vše bude dobré, co mi to vlastně může přinést, co tam budu dělat a řešit a dokonce se nechuť stupňovala (dnes bych spíše řekla, že šlo o strach z otevírání nitra, protože peníze pro mě nebyly podstatné) a dost silou jsem se donutila k Petře přijít "když už jsem blokovala její čas i čas jiným zájemcům".

 

Proces sám není nic, co bych zvládla sama, ani jsem netušila jak může být emocionálně silný a že jsem něčeho takového vůbec schopna. Důležité bylo, že proces byl mojí vnitřní prací, vizualizací a hledání odpovědí na situace, které bych bez externího vedení neměla sílu sama otevírat a dívat se na ně jinak. Vše probíhá bez jakýchkoliv farmaceutických berliček (i když polknutí prášku je asi pro někoho možná jednodušší) a po procesu se dílem hned, dílem postupně v dalších dnech změnil můj vnitřní pocit a duše se prostě cítí jinak - v mém případě bych to definovala nejspíše jako ulehčení, klid a smíření, anebo jako odloupnutí jedné v mém dalším životě už nepotřebné slupky. Obrazně řečeno: fasáda nepraská, protože jsme opravili základy :-).

 

Takže (s odstupem asi dvou měsíců) jsem ráda, že jsem se odvážila a procesem prošla, a děkuji Petře za citlivé "průvodcovství" a pomoc.

Hanka ČR

 

 

Přestože jsem naprosto racionálně uvažující člověk a nevěřila jsem, že se při procesu Cesta dokážu otevřít, zažila jsem neuvěřitelné - hlavně díky profesionálnímu přístupu terapeutky Petry - ve své mysli jsem se dokázala odpoutat od reality a projít Cestu, vidět věci, na které jsem dávno zapomněla, odpustit sobě i ostatním. Od té doby jsem naprosto v pohodě, vyrovnaná a terapii mohu všem vřele doporučit! Petro, děkuji.

Alice ČR
 

 

Jsem člověk, kterého baví rozumět sobě samé a svému tělu, myslím, že je to základ jakékoliv léčby a je nádhera pozorovat co všechno Cesta pomůže odhalit a hlavně vyřešit!

 

Je krásné cítit, že to co tížilo mou duši se skutečně rozplynulo. A tím, že jsem si vyřešila vztahy uvnitř sebe a zvláště pak opravdové odpuštění určitým osobám, mi opravdu změnilo vztahy k těmto lidem a nejen k nim i ve skutečném životě. Lépe se mi s nimi komunikuje a je to super. Neopakuji ty samé vzorce chování, které vedly jen k větší bolesti. Cítím se výborně! Díky :)

Hanka ČR

 

Moje zkušenosti s Cestou. Nebyla jsem si vůbec jistá, jestli se něco opravdu změní, ale protože jsem měla potíže s praskáním dlaní, (lékaři řekli, že je to psoriáza a přes různé mastičky se stav rukou rukou rok od roku horšil a já nemohla nic uchopit do rukou), tak jsem se rozhodla vyzkoušet i tuhle možnost.

A musím po pravdě napsat, že po částečném zhoršení stavu dlaní, mi ruce přestaly praskat! Po druhé Cestě se ruce stále lepší a fleky, kde byla jen vrstvička kůže mizí a  syn mi řekl, že jemu najednou zmizely bradavice na nohou, které se také pokoušel zničit několik let. Vždy říkám, že zkusit se má všechno, já zkusila Cestu a jsem víc než spokojená s výsledky, které se postupně dostavily jak u mne, tak i u syna, který Cestu ani sám nepodnikl! Děkuji proto všem, díky nimž jsem měla možnost se s Cestou seznámit a hlavně Petře, která mě Cestou vždy provázela.

Lenka ČR

 

Úvodní stránka